Firma PARADOWSCY AMP powstała w latach 40-tych jako zakład naprawy silników okrętowych w Szczecinie. W ciągu zaledwie kilku lat podstawą działalności firmy stała się specjalistyczna produkcja zaworów do silników spalinowych, a jej siedziba została przeniesiona do Warszawy. Stały wzrost sprzedaży zaworów i rosnące zainteresowanie klientów produktem wpłynęło na podjęcie przez właścicieli decyzji o otwarciu drugiego zakładu w Kunowie niedaleko Ostrowca Świętokrzyskiego. Znaczne zwiększenie potencjału produkcyjnego w oparciu o międzynarodowe standardy nastąpiło poprzez zakup maszyn i wprowadzenie nowoczesnych technologii.

Obecnie PARADOWSCY AMP jest producentem 2 mln zaworów rocznie. Wysoka jakość produktów ugruntowała pozycję firmy na rynkach światowych. Utrzymanie produkcji na najwyższym poziomie zapewnia posiadany w firmie system jakości ISO 9001:2008 oraz zespół wykształconych i kompetentnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Dziś mamy swoje przedstawicielstwa nie tylko w Europie, ale też w Afryce, Azji , Ameryce Płn. i Płd. Nasza współpraca z firmami opiera się na szacunku i zaufaniu, wciąż poszukujemy nowych rynków zbytu i otwarci jesteśmy na współpracę z każdym, kto ceni sobie produkty wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 PARADOWSCY AMP SJ.